live
Новини » Політика

У Зеленського відхрестились від парламентської групи «За Зеленського» нардепа Купрія

ZIK

У Верховній Раді з’являються дивні групи, які претендують на асоціацію з нами. До групи «За Зе» ми не маємо жодного стосунку – це ініціатива Віталія Купрія.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив член «Зе!Команди» Святослав Юраш.

За словами пана Юраша, насамперед, бажання команди Зеленського зараз показати, що вони готові йти на діалог з усіма важливими групами та інституціями українського суспільства.

«Зустріч з Епіфанієм, Філаретом та Онуфрієм – це якраз показ цього в релігійному аспекті. Будуть схожі зустрічі в інших форматах, але про це стане відомо згодом. Оскільки ми об’єднали електоральну Україну, ми маємо бажання об’єднувати її в діях, зустрічах і кроках, і ми будемо це показувати ледь не кожного дня», – зазначив член «Зе!Команди».

Також він зауважив, що їхня команда не веде перемовини з політичними групами через те, що вони знаходяться в ситуації, коли самі не знають, де вони будуть завтра. На його думку, до інавгурації ці групи переформатуються і тоді можна буде з ними працювати і говорити.

«Перед інавгурацією в парламенті йде величезний перерозподіл реальності, фракції збираються, розпадаються, переконсолідовуються. Давайте почекаємо, коли всі події закінчаться, і нова консолідація сил буде що в Кабміні, що в Парламенті, і тоді ми будемо говорити про реальну роботу з цими новими справжніми групами», – пояснив Юраш.

До слова, Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...