Новини » Політика

Порошенко побореться з Зеленським на наступних президентських виборах, – Мирослав Гай

ZIK

Якщо нічого не зміниться, Петро Порошенко буде вести конкурентну боротьбу на наступних президентських виборах.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заявив офіцер запасу, заступник голови Ради резервістів ЗСУ Мирослав Гай.

На запитання ведучої про те, чи вірить він в заяву, що суперництво Порошенка з Володимиром Зеленським в минулому. У відповідь пан Гай сказав, що Порошенко був відвертим, враховуючи ті загрози, перед якими стоїть Україна.

«РФ вже котрий рік розбудовує воєнну інфраструктуру уздовж наших кордонів. Очільник Генштабу РФ декілька днів тому заявив, що вони збільшують кількість військ на кордоні в південному і західному окрузі, йде роздача паспортів і вже відкриті пункти – це серйозна загроза. Я думаю, що Президент розуміє ці виклики і він буде допомагати Зеленському для того, щоб цей перехідний період пройти якомога м’якіше для країни», – зазначив експерт.

За його словами, для Петра Порошенка тут на перший план виступають не питання конкуренції, а питання державницької позиції. Проте, на його думку, це не означає, що він виключає політичну конкуренцію в подальшому, тому що зараз він один із найяскравіших політиків в Україні і найуспішніший серед колишніх президентів.

«Ті закони і той напрямок, які були прийняті за його каденції, визначають розвиток України на десятки років уперед. Тому я думаю, що він залишиться в політиці і буде яскравим гравцем», – вважає Гай.

До слова, Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів, що пройшли 21 квітня. Володимир Зеленський переміг у більшості регіонів, за винятком Львівської області та закордонного виборчого округу.

Читайте також: ЗМІ повідомили, коли відбудеться інавгурація Зеленського

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...