Новини » Політика 30 квітня, 2019, 21:35
Поїздку Порошенка до Львова експерт розцінив як спробу зайняти нішу ВО «Свобода»
ZIK
ZIK

Петро Порошенко вже перейшов у боротьбу в межах парламентської кампанії, а тому, можливо, передача влади наступнику його вже цікавить менше.

Це зауважив координатор Громадянської платформи «Нова Країна» Павло Себастьянович у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Експерт прокоментував останнє звернення Петра Порошенка до майбутнього Президента України, зауваживши, що чинний голова держави знову апелював до своїх виборців.

«Президент Порошенко у своєму останньому зверненні не зрозуміло для чого знову акцентував увагу на своїх виборцях – на 4,5 мільйона українців. Протягом останнього місяця майже всі були впевнені, що Порошенко програє вибори і переможе Зеленський. То чому ж така комунікація з боку Порошенка не почалася раніше, адже ініціатором співпраці міг стати тільки він?» – підкреслив Павло Себастьянович.

Він наголосив, що Володимир Зеленський і Петро Порошенко мають сидіти за одним столом, обговорювати закони, які приймаються, та шлях, яким має йти країна.

«Уже має відбуватися передача повноважень, контактів, зв’язків і загалом політики держави. Натомість Петро Порошенко до останнього вів свою політику як кандидат, і ця діяльність була спрямована на роз’єднання українців. Але зараз вже є новий президент, який обраний більшістю українців, а тому вже потрібно відмовитися від риторики протиставлення.

Утім Порошенко вже перейшов у боротьбу в межах парламентської кампанії, а тому, можливо, передача влади наступнику його вже цікавить менше. Тоді як поїздка до Львова може свідчити про те, що Порошенко намагається зайняти місце «свободівців» та нішу націоналістичного руху, щоб стати лідером опозиції – подивимося», – спрогнозував Павло Себастьянович.

Нагадаємо, 29 квітня у Львові Президент України Петро Порошенко, керівництво міста та області, громадськість вшанували пам’ять героїв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 12:14 :48