Новини » Київ 30 квітня, 2019, 18:24
Національна філармонія врятована від багаторічного руйнування, до якого не було діла попередній столичній владі, – блогер
Національну філармонію України у Києві врятували від загрози руйнування
Національну філармонію України у Києві врятували від загрози руйнування

Національну філармонію України у Києві вдалося врятувати від загрози руйнування, яку десятиліттями ігнорувала попередня столична влада.

Про це на своїй сторінці Facebook написав блогер Сергій Наумович.

«Знайшов архівні знімки, на них видно, що зміцнення схилу в районі Арки Дружби народів та Філармонії на Володимирському узвозі в Києві дійсно вироблялося», – написав Наумович та опублікував відповідні фото.

Він підкреслив: якщо вірити висновку експертів Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій та «ІКОМОС», схил потребував укріплення вже кілька десятиліть – у будь-який момент міг сповзти вниз, або ж поступово – залишаючи тріщини на будівлі Філармонії.

«Я погуглив і знайшов публікації більш ніж 10-річної давності, де говорилося про цю проблему. Але попередня міська влада закривала очі на неї – в результаті ми поступово втрачали Філармонію», – підкреслив блогер.

Він зазначив, що тепер Київська адміністрація провела всі необхідні роботи, схил укріплений і Національної філармонії нічого не загрожує.

«Загалом, тепер можна видихнути: схил укріплений, як повідомляють в КМДА, буронабивними палями (400 шт.). І це однозначно добре», – констатував Сергій Наумович.

Нагадаємо, раніше КМДА повідомляла, що на Володимирській гірці та у парку «Хрещатий» було проведено роботи із влаштування підпірних стін та укріпленню схилів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 17:36 :16