Новини » Політика 30 квітня, 2019, 15:40
Голова ЦВК прокоментувала можливість проведення дострокових парламентських виборів

Якщо в Україні будуть оголошені дострокові вибори у Верховну Раду, Центральна виборча комісія буде готова до їх проведення, незважаючи на низку можливих труднощів, які можуть виникнути через обмежених часових рамок на організацію волевиявлення.

Про це заявляє голова ЦВК Тетяна Сліпачук, передає Інтерфакс-Україна.

«Я думаю, у разі, якщо відповідне рішення буде ухвалено на всіх законних підставах, то у нас мало шансів бути не готовими. Я б радше ставила питання, наскільки оперативно будуть вирішені всі ті питання, які потрібні для того, щоб відбулися ті чи інші речі. Тому що у нас є питання щодо законодавства, яке регулює (проведення виборів – ІФ) питання про терміни та порядок проведення публічних закупівель, які в рамках парламентських виборів будуть набагато більшою проблемою, ніж на президентських», – сказала вона на брифінгу у вівторок, відповідаючи на запитання агентства.

Т.Сліпачук наголосила, що все перераховане нею є комплексним питанням, але ЦВК у межах своїх повноважень буде робити все для здійснення всіх кроків, необхідних в рамках виборчого процесу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 06:53 :04