Новини » Політика 29 квітня, 2019, 18:40
Зеленському дали пораду щодо пропагандистів із РФ
ZIK
ZIK

Володимиру Зеленському слід ігнорувати російських пропагандистів, натомість потрібно звертати увагу на комунікацію з українськими журналістами, з українським суспільством, яке очікує від нього відповідей на базові питання, зокрема питання війни та миру.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Сергій Таран.

Політолог, коментуючи ситуацію з переслідуванням у Туреччині переможця другого туру президентських виборів Володимира Зеленського російськими журналістами та його відмову спілкуватися з ними, зауважив, що політик має бути готовим до спілкування з журналістами будь-де та за будь-яких обставин.

«Тільки в тому разі, якщо це – журналісти, – продовжив Сергій Таран. – А тих людей, які бігали за Зеленським, я не вважаю журналістами. Це – пропагандисти, з ними взагалі нема про що говорити і не тільки Зеленському, а будь-якому українському громадянину, тому що все, що вони збирають, потім використовується у гібридній війні проти України».

Політолог пояснив, чому ситуація з Володимиром Зеленським і російськими журналістами у Туреччині стала такою інтригою.

«Проблема в тому, що навколо Зеленського склалася така аура відсутності комунікації, коли дефіцит інформації породжує надзвичайно багато різних думок, спекуляцій, іноді – фантазій, іноді – гарних сподівань щодо фігури Зеленського в тому разі, коли він нарешті стане Президентом, прийме присягу й почне щось робити. І через цей ореол незрозумілості ми зараз спекулюємо, а що він мав на увазі, коли когось зустрів чи щось не так написав… І це є ненормальним, само собою», – вважає Сергій Таран.

Нагадаємо, 26 квітня майбутній Президент України Володимир Зеленський полетів до Туреччини із дітьми.

Переможець президентських виборів Володимир Зеленський із Туреччини привітав українців із Великоднем українською та російською мовами.

Переможець другого туру президентських виборів Володимир Зеленський повертається в Україну після триденного відпочинку в Туреччині.

Як стало відомо, Володимира Зеленського в Туреччині переслідували російські журналісти, проте він відмовився з ними спілкуватися.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:08 :32