Новини » Політика 29 квітня, 2019, 23:45
З похиленим українським прапором на Кремлі: блогер розповів, яких фільмів бракує в Україні
ZIK
ZIK

Сама держава займається розвитком україномовного продукту – на фільми виділяються величезні гроші. Однак, якість цих стрічок – уже інше питання.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив блогер Андрій Карпов «Полтава».

Реагуючи на критику мовного закону, що виходить від проросійського населення, він заявив: «Чого ви страждаєте? Їдьте туди», маючи на увазі Росію. Водночас, експерт і зауважив: у РФ немає жодних україномовних осередків.

«Там чим добре: немає жодного українського театру, жодної української школи, бібліотеки. Одна була і то там відкрили кримінальну справу – і ту закрили», –підкреслив блогер.

До того ж, за його словами, в Росії недозволені мітинги та різноманітні волевиявлення.

«Там не бігають з палками, бо всі сидять в «кутузках», там навіть одиночні пікети проводити не можна, бо зразу вивозять в автозаках», – підкреслив він.

Тож експерт наголосив: не слід людині, яка живе «у вільній країні», применшувати роль активістів.

«Активісти – це якраз ті люди, які рухають країну вперед», – заявив «Полтава».

Окрім того, він зазначив: розвитком україномовного займається і сама держава.

«Про театри я не знаю, однак величезні кошти виділяються на зняття фільмів. Якої вони якості – це вже окрема розмова. Вони знімають фільми не про українців, а про «малоросів» – трохи недолугих хохлів у якихось комедіях, або – туга-печаль і смерть. Ніби, в українців попереду немає нічого світлого. Хоча й хотілося б нарешті отримати таке кіно, де українці перемагають російських окупантів, а український прапор, хоч і не дуже рівно прикріплений, майорить на московському Кремлі», – підкреслив Андрій «Полтава».

Нагадаємо, 25 квітня народні депутати прийняли у другому читанні та в цілому «мовний» закон після двох місяців роботи над документом.

Президент України Петро Порошенко обіцяв підписати документ, як тільки він до нього надійде.

Водночас переможець другого туру президентських виборів Володимир Зеленський пообіцяв проаналізувати закон про українську мову після своєї інавгурації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 20:43 :58