Новини » Політика 29 квітня, 2019, 18:59
Із подій у Туреччині в Меджлісі помітили, що Зеленський не вийшов зі свого образу
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський уже повинен мати чіткі позиції щодо низки викликів, які стоять перед Україною. Чекати, коли новообраний президент стане політиком, немає часу.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Представник Меджлісу, коментуючи ситуацію з переслідуванням у Туреччині переможця другого туру президентських виборів Володимира Зеленського російськими журналістами та його відмову спілкуватися із ними, зауважив: попри те, що вибори завершилися, виборці Зеленського будь-які його кроки «списують» на те, що він не набрався досвіду чи не вступив на посаду.

«Коли він увійшов у виборчі перегони, він уже ввійшов у серйозну політику. Отже, вже повинен був зрозуміти, що це не «95-й квартал». І річ не у поведінці цих так званих журналістів. Потрібно, де б ти не перебував – у шортах, майці, на тенісному корті, – ти повинен розуміти, що ти – обличчя нашої країни. А отже, повертатися і кудись бігти, а потім повертатися і говорити: «Хлопці, ну, ви ж розумієте…»… Я думаю, що це ще його образ, з якого він ще не вийшов», – припустив Ахтем Чийгоз.

Гість студії не виключає, що і після інавгурації в Україні говоритимуть, мовляв, Зеленський ще не набув досвіду.

«Я вважаю, що він уже повинен мати більш-менш виражені чіткі позиції щодо низки викликів, які стоять перед нашою країною. Спроба його звернення щодо паспортизації і відповідь Путіна говорять про те, що він намагається лавірувати, чи його команда.

Усе досить обтічно, продовжується спроба зберегти так звану середину, щоб не образити ні тих, ні інших, у тому числі не грубити, не акцентувати на викликах. І притім підкреслювати, що ми у Європі та НАТО», – заявив Ахтем Чийгоз і наголосив, що Україна не має часу на те, щоб чекати, коли новообраний президент стане політиком.

Нагадаємо, 25 квітня переможець другого туру виборів Президента в Україні Володимир Зеленський записав черговий ролик, у якому заявив, що ЦВК затягує офіційне оголошення результатів.

Як повідомляли, Центральна виборча комісія планує оголосити результати другого туру виборів президента 30 квітня, коли завершиться відведений законом термін для оскарження протоколів окружних виборчих комісій.

Додамо, 26 квітня майбутній Президент України Володимир Зеленський полетів до Туреччини із дітьми. Звідти Володимир Зеленський привітав українців із Великоднем українською та російською мовами. 29 квітня стало відомо, що Володимир Зеленський повертається в Україну після триденного відпочинку в Туреччині. У Туреччині його переслідували російські журналісти, проте він відмовився з ними спілкуватися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 00:58 :41