Новини » Політика 29 квітня, 2019, 18:29
Україна і Чехія домовилися про спільну боротьбу з організованою злочинністю

Національна поліція України та поліція Чеської Республіки домовилися розвивати співробітництво в пошуку, виявленні, розслідуванні та документуванні злочинів, пов’язаних з організованими злочинними угрупованнями, нелегальною міграцією та торгівлею людьми.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін.

Він зазначив, що сьогодні в Празі за дорученням голови Національної поліції України Сергія Князєва разом із заступником поліції Чеської Республіки Ярославом Вілдом було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Нацполіцією України та поліцією Чехії.

«Можу тільки сказати, що лідерам та членам злочинних організацій, які побудували свої будинки та сховали свої гроші в банках за межами нашої країни, жити стане гірше, а, можливо, вже і не зможуть дістатися до цих грошей та будинків», – додав Аброськін.

За його словами, в документі йдеться також про співробітництво в розслідуванні злочинів, пов’язаних з кіберзлочинністю, відмиванням грошей, незаконною торгівлею зброєю, проявами транснаціональної злочинності.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:07 :18