Новини » Світ 29 квітня, 2019, 0:07
У США будівельний кран впав посеред вулиці, вбивши 4 людей
У США будівельний кран впав посеред вулиці
У США будівельний кран впав посеред вулиці

У США будівельний кран впав на вулицю. Загинули 4 людини.

Два оператори крана були серед чотирьох людей, які загинули в суботу, коли цей механізм впав на будівлі в центрі Сіетла.

Три людини також отримали поранення, повідомляє  nbcnews з посиланням на органи влади міста.

Чотири інші люди отримали травми, коли секція крана звалилася на шість автомобілів на перетині проспекту Фейрвью та Мерсер-стріт близько 15:30, сказав керівник пожежної служби Сіетла Гарольд Скоггінс.

Згідно його слів, два інших чоловіка загинули у своїх автомобілях.

У числі постраждалих були мати і дитина. Всі постраждалі не отримали небезпечні для життя травми, повідомили у відділі пожежної охорони.

«З ними все добре,» сказав Скоггінс про матір і дитину. В медичному центрі Гарборв’ю (Harborview) повідомили, що 25-річна мати і її 4-місячна дитина виписані. Інший 28-річний чоловік був у задовільному стані.

Особи чотирьох загиблих людей не були одразу ідентифіковані. Пожежники повідомили, що загинули три чоловіки і одна жінка.

Кран впав через будівлю, яку будували на вулиці Мерсера, повідомила філія компанії NBC KING5 Сіетла. Слідчі ще не визначили, що викликало падіння крана.

Декілька людей повідомили, що вони бачили, як робітники працювали, щоб розібрати кран в суботу. Чиновники не підтверджують, що кран був розібраний, але повідомили, що робота велась.

У США будівельний кран впав посеред вулиці
У США будівельний кран впав посеред вулиці

Міський голова Сіетла Дженні Дюркан сказала, що обвал був «просто жахливою трагедією» і подякувала тим, хто перший кинувся допомагати людям виходити з пошкоджених автомобілів і лікував поранених.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:45 :17