Новини » Політика 2805

Путін «тролить» Зеленського: політик пояснив, що привернуло увагу «начальника» Кремля

ZIK

Тиск на Володимира Зеленського – це крижаний душ, яким його вітають з обранням, а також відповідь на його звернення до всіх пострадянських країн.

Це зауважив депутат Київської обласної ради Олександр Горган у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Політик прокоментував спілкування Володимира Зеленського з російськими пропагандистами, які зустріли новообраного президента в Туреччині.

«Журналісти не мали на меті поговорити із Зеленським. Такі намагання «тролінгу» новообраного Президента України – це не спроби інтерв’ю, а звичайне цькування, частина певної кампанії проти України. Володимир Зеленський у цій кампанії є фігурою впливу», – вважає Олександр Горган.

Він зауважив, що за останні кілька днів президент РФ Путін зробив три заяви щодо України, які стосувалися коментарів про роздачу паспортів.

«Така інтенсивна увага Росії до України ще раз доводить, що тема України – це питання внутрішньої політики РФ, а не питання налагодження стосунків між країнами. Україна для Росії завжди буде територією війни та конфлікту», – підкреслив пан Горган.

Депутат впевнений, що тиск на Володимира Зеленського – це крижаний душ, яким його вітають з обранням, а також відповідь на його звернення до всіх пострадянських країн.

«На думку російських експертів, Зеленський спровокував Путіна, коли звернувся до всіх пострадянських республік, а зокрема і до Росії, із закликом, що режим можна зламати, як це зробила Україна. Тому зараз іде відповідна реакція, до якої входить і указ про паспорти РФ», – зазначив Олександр Горган.

Нагадаємо, 24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Україна вже звернулася до Радбезу ООН через видачу російських паспортів у ОРДЛО.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликає українських громадян на окупованих Росією територіях не приймати російські паспорти.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

загрузка...
загрузка...
Loading...