Новини » Спорт 29 квітня, 2019, 14:58
Португальський «Спортинг» став переможцем прем’єрної Ліги чемпіонів з футзалу
Португальська футзальна команда «Спортинг» з четвертої спроби стала переможцем найпрестижніших змагань континенту / ffu.ua

У казахстанському місті Алмати відбувся «Фінал чотирьох» дебютного розіграшу Ліги чемпіонів з футзалу.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, у півфіналах місцевий «Кайрат» обіграв іспанську «Барселону» (5:2), а португальський «Спортинг» переміг інший іспанський клуб «Інтер Мовістар» (5:3).

У матчі за третє місце відбулася дуель двох іспанських команд. инулорічний переможець Кубку УЄФА «Інтер» Мовістар» поступився «Барселоні» з рахунком 1:3.

А в фінальному поєдинку сильнішим виявився «Спортинг», який засмутив місцевих вболівальників, обігравши «Кайрат» – 2:1.

Лісабонці вперше в історії стали клубними чемпіонами Європи. Раніше команда тричі поступалася у фіналі Кубку УЄФА, у тому числі й у двох останніх сезонах.

Нагадаємо, що в турнірі брав участь і чемпіон України – «Продексім». Херсонці не змогли подолати груповий етап шляху А, посівши останню сходинку у квартеті.

2019-06-24 12:17 :38