Новини » Політика

Лідера президентських перегонів звинуватили в провокуванні нестабільності в Україні

ZIK

Інавгурація новообраного Президента – це майданчик, де потрібно вказати чіткі напрями та дати меседжі, оскільки й українське суспільство, й усі гілки влади мають знати, як найближчим часом рухатиметься країна.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

На думку представника Меджлісу, заяви Володимира Зеленського про перенесення Адміністрації Президента з приміщення на вул. Банковій – це пошуки змін. Водночас він звернув увагу на те, що у Верховній Раді на повну триває процес підготовки політичних сил до майбутніх парламентських виборів.

«А хіба ми не знаємо, що Зеленський думає про переформатування уряду та майбутні вибори до парламенту? І як у такій ситуації очікування може бути стабільність і зростання економіки?» – зазначив Ахтем Чийгоз.

Він наголосив, що інавгурація новообраного Президента – це майданчик, де потрібно вказати чіткі напрями й дати меседжі, оскільки і громадяни, і всі гілки влади повинні знати, як найближчим часом відбуватиметься рух країни.

«У нас невизначеності дуже багато, і «феномен» або, як його називають, «казус Зеленського», це і є та невизначеність і до виборів, і зараз, у період після обрання. Чого лише варто просто взяти і поїхати відпочивати у Туреччину, коли ми всі як суспільство – у питаннях, що далі», – зазначив Ахтем Чийгоз.

Нагадаємо, лідер президентських перегонів Володимир Зеленський анонсував, що хоче перенести Адміністрацію Президента з вулиці Банкової в Києві. Поки що не відомо, куди.

У Державній охороні готові до такого варіанту, але кажуть, що це «не кращий варіант».

Додамо, 26 квітня майбутній президент України Володимир Зеленський полетів до Туреччини із дітьми. Звідти Володимир Зеленський привітав українців із Великоднем українською та російською мовами. 29 квітня стало відомо, що Володимир Зеленський повертається в Україну після триденного відпочинку в Туреччині. У Туреччині його переслідували російські журналісти, проте він відмовився із ними спілкуватися.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...