Новини » Політика

Кожен день перебування при владі – це інтереси, – Доній пояснив затягування інавгурації

Затягування інавгурації свідчить не про неповагу до президента Зеленського, а це говорить про те, що кожен день перебування при владі – це якийсь інтерес.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

«Мене засмучує те, що попередня влада все робить для того, аби відтягнути оголошення президентом наступника. Зараз є проблема. ЦВК оголосить результати аж у понеділок. Але вони могли б зробити це на четвертий, п’ятий день. Мокрі печатки у нас не з Північного полюсу везуть і не на лайках, тому можна було все порахувати раніше. Тобто максимально це затягується», – зауважив політолог.

На думку Олеся Донія, Верховна Рада буде використовувати таку саму технологію.

«Але мені здається, що це не дуже коректно. І це свідчить не про неповагу до президента Зеленського, а це говорить про те, що кожен день перебування при владі – це якийсь інтерес. На жаль. Ми не можемо стверджувати, який саме інтерес: економічний чи політичний, але те, що не хочуть розлучатися з «браздами» правління, це помітно», – підкреслив гість програми.

Водночас політолог зазначив, що Президент Порошенко вчинив розумно й коректно, визнавши результати виборів і привітавши Володимира Зеленського з перемогою.

«Так мали б зробити і структури, які знаходяться з ним в коаліції», – наголосив Олесь Доній.

Нагадаємо, 25 квітня переможець другого туру виборів Президента в Україні Володимир Зеленський записав черговий ролик, в якому заявив, що ЦВК затягує офіційне оголошення результатів.

Натомість в Центральній виборчій комісії заявили, що планують оголосити результати другого туру виборів президента 30 квітня, коли завершиться відведений законом термін для оскарження протоколів окружних виборчих комісій.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...