Новини » Політика 29 квітня, 2019, 20:46
Було соромно, коли перекладав Ющенка, Кучму та Януковича, – Дмитро Чекалкін
ZIK
ZIK

Щодо Ющенка в мене не було жодних ілюзій іще з 1994-го року, коли я вперше перекладав його виступ перед ізраїльськими банкірами. Він не міг скласти нормально речення. Він перескакував з однієї думки на іншу. Мені було соромно за нього. Було соромно свого часу і за Кучму, коли я його перекладав. Та й за Януковича теж було соромно.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив український перекладач, дипломат і шоумен Дмитро Чекалкін.

Він пригадав, що кожного Президента України підтримували творчі люди. Однак щодо Януковича, Дмитро Чекалкін зазначив, що він не пригадує, щоб хтось із творчих особистостей його захищав.

«Хіба що Ані Лорак і Могилевська, які танцювали з ним на сцені. Був і Павло Зібров. Але це не взірці національної свідомості», – каже дипломат.

Щодо Віктора Ющенка, продовжив Чекалкін, під час Помаранчевої революції його теж підтримували українські артисти.

«Але я тоді казав, що на прапорах не треба писати «Ющенко», а якісь інші гасла, які об’єднують. Але щодо Ющенка в мене не було ніяких ілюзій ще з 1994-го року, коли я вперше перекладав його виступ перед ізраїльськими банкірами. Він не міг скласти нормально речення. Він перескакував з однієї думки на іншу.

А коли я перекладав його виступ провідному ізраїльському журналісту, то, я пам’ятаю, мені було соромно. Він поводив себе абсолютно нелогічно. Його виступ був жахливим. Люди півгодини вигукували «Ющенко!», а він повторював, що коли дивиться на своє обличчя в дзеркало, то розуміє, що це понівечене обличчя України. Тобто він десять разів повторював одну й ту саму думку. Тягнув час. Мені було соромно за нього!» – зізнався перекладач.

За його словами, Віктор Ющенко – не єдиний президент, за якого йому було соромно.

«Було соромно свого часу за Кучму, коли я його перекладав. І за Януковича було соромно. За Леоніда Макаровича не було соромно, бо між крапельками він завжди намагався проскочити, але він не відповідав на конкретні запитання, завжди ухилявся від відповіді. Єдиний президент, за якого за ці роки не було соромно, – Петро Олексійович», – підкреслив Дмитро Чекалкін.

Нагадаємо, Дмитро Чекалкін розповів, у чому полягає небезпека президента Зеленського.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 19:09 :06