Новини » Спорт 28 квітня, 2019, 22:31
«Динамо», маючи на двох гравців менше, у гостях обіграло ФК «Львів»
Віталій Буяльський приймає вітання від партнерів – його гол приніс перемогу «Динамо» над ФК «Львів» / upl.ua

Футболісти київського «Динамо» сьогодні, 28 квітня, втримали в гостях перемогу над «Львовом» (1:0) у заключній грі другого ігрового дня 26-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги.

М’яч на стадіоні «Україна» відправив у ворота львів’ян Віталій Буяльський (24-та хвилина), повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.

Кияни завершували зустріч без двох гравців. На 19-й хвилині у киян був вилучений з поля Микита Бурда, а на 75-й – Томаш Кедзьора.

Усі три попередні матчі «Динамо» і ФК «Львів» завершувалися перемогами суперників з однаковим рахунком 1:0. Не став винятком і звітний поєдинок. Хоча, на 19-й хвилині матчу всі карти на гру гостям сплутало вилучення Бурди. Проте і в меншості «Динамо» за п’ять хвилин забило гол, який у підсумку і став переможним.

У другому таймі господарі отримали ще більшу перевагу, адже кияни після вилучення Томаша Кедзьори залишися в дев’ятьох. Та навіть за такого сценарію підопічні Олександра Хацкевича стримала атаки суперника і довели поєдинок до перемоги, чим покращили свою переможну серію. В гостях «Динамо» перемагає в чемпіонаті з 8 грудня вже шість ігор поспіль.

2019-06-16 01:41 :51