Новини » Світ

Атака на синагогу в Каліфорнії: Перед нападом злочинець написав антисемітського листа

Фото: Denis Poroy / AP

Лист майже ідентичний тому, який залишив Брентон Таррант перед стріляниною у мечеті у Крайстчерчі в березні 2019 року.

Про це повідомляє NBCnews, передає Укрінформ.

Відкритий лист антисемітського характеру залишили в суботу на крайньому правому сайті для оголошень за кілька годин до нападу на синагогу в місті Пауей недалеко від Сан-Дієго.

«Користувач, який називає себе Джон Ернест, розмістив пост білого націоналіста на крайньому правому сайті оголошень 8chan», – йдеться у повідомленні.

Нападник також використовував ім’я користувача «JohnTEarnest», щоб розмістити листа на сайті для документів.

Джерела у правоохоронних органах підтвердили виданню NBC News, що поліція Сан-Дієго взяла під варту Джона Т. Ернеста після стрілянини.

Нагадаємо, щонайменше одна людина померла від вогнепальних ран, ще троє отримали поранення у результаті нападу на синагогу, який був здійснений в останній день єврейського Песаха.

На сайті 8chan розмістили листа разом із посиланням на сторінку в Facebook, у якому зазначається, що «пряма трансляція розпочнеться найближчим часом».

Пост на сайті 8chan майже ідентичний тому, який залишив Брентон Таррант перед відкриттям вогню у мечеті в Крайстчерчі. Зловмисник надихався Таррантом, який вбив 49 осіб, і Робертом Бауерсом, що напав на піттсбурзьку синагогу. Лист пронизаний антисемітськими метафорами і пропагандою переваги білих.

 

 

Loading...