Здай корупціонера – отримай 10%: Разумков розповів, як це будуть реалізовувати

Речник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів, як будуть намагатися реалізувати ідею «здай корупціонера – отримай 10% від грошей, які повернулися назад до бюджету».

Про це повідомляє «112 Україна».

«Що стосується 10%, дійсно є така ідея, ми будемо пробувати її реалізувати. Якщо ви допоможете відправити корупціонера за ґрати у рамках чинного законодавства, в рамках доказової бази, яка за вашої допомоги у тому числі буде зібрана, то напевно ви будете заслуговувати на захист держави і на певну компенсацію за вашу добровільну допомогу. Ми будемо намагатися реалізувати це у життя», – заявив Разумков.

За словами Разумкова, антикорупційні структури будуть працювати окремо від Президента і уряду.

«Це повинні бути незалежні структури, які будуть працювати автономно від Президента, від народних депутатів, від Кабінету Міністрів, і в тому числі, якщо хтось із перерахованих вище порушить закон, а якщо ми знімемо всю ту недоторканність, то посадять і їх. І в принципі правильно зроблять», – заявив Разумков.

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський в ефірі одного з телеканалів заявив, що з корупцією в Україні ефективно можна боротися за допомогою закону Лінкольна, який працював у США, згідно з яким громадяни, які виявили чиновників-корупціонерів, отримували відсоток від вкрадених коштів.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...