Новини » Політика 27 квітня, 2019, 0:40
Гриценко заявив, що готовий допомогти Зеленському, але поки не отримував жодних пропозицій
ZIK
ZIK

Я не отримував пропозицій допомагати новообраній владі. Але якщо у цій складній ситуації треба буде підставити плече, то відповідь буде «так».

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив екс-міністр оборони Україні, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Політик розповів, що в його партії обговорювали питання співпраці з командою новообраного президента.

«Якщо у цій складній ситуації треба буде підставити плече, якщо треба буде йти і брати на себе певну відповідальність у певному напрямі, то відповідь – так, я готовий. Але є умови: принципи формування команди будуть такі, як ми їх бачили. А це три «П»: професійність, патріотизм, порядність. Ще одна умова – виконувати ті завдання, які ми вважали правильними для країни», – зауважив Анатолій Гриценко.

Він вважає, що новообраному Президенту потрібно взяти за основу його передвиборчу програму та програми інших нормальних кандидатів, які не повзають на колінах перед Росією, вибрати звідти найкращі пропозиції, запросити людей і разом із ними змінювати Україну.

«Я готовий формувати на цих принципах справу. Я думаю, не тільки наша партія чи наші партнери, а й інші включаються. Це б дало позитивний сигнал для тих, хто сумнівається в результатах виборів», – переконаний екс-міністр оборони.

Також, на думку Анатолія Гриценка, якби поруч із Зеленським були люди, яким довіряє суспільство, це б заспокоїло людей.

«А якби демонстрація результату пішла з першого дня, нарощуючи в країні позитив, то країна перейшла б в режим спокою», – додав Гриценко.

Читайте також: Гриценко звинуватив «Самопоміч» у підлому «ударі під дих» 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 22:20 :11