Новини » Суспільство 26 квітня, 2019, 12:19
З 1 травня перерахунок субсидій для 90% отримувачів відбудеться автоматично, – Розенко
ZIK
ZIK

З 1 травня 2019 року 90% субсидіантів отримають перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон в автоматичному режимі.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що тиждень тому уряд прийняв зміни та доповнення до постанови про систему субсидій.

«Ми вже сьогодні внесли такі пропозиції щодо того, що на новий опалювальний сезон не буде у нас 100%-ї здачі заяв і переоформлення субсидій, коли люди знов приходять, подають заяви. Ми прийняли рішення, що з 1 травня 90% субсидіантів отримають перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон в автоматичному режимі», – зазначив Павло Розенко.

Віце-прем’єр додав, що систему надання субсидій будуть вдосконалювати з головною метою – вона має бути простою, зрозумілою і доступною для кожної людини, яка потребує субсидії.

Державний секретар Міністерства соцполітики Віктор Іванкевич повідомив, що законом про держбюджет на 2019 рік передбачено видатки на виплату населенню житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг на суму 55 млрд 95 млн грн. З його слів, станом на сьогодні розмір перерахованих коштів житлових субсидій становить 432 млн, з яких у квітні 301 млн грн – на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в «Ощадбанку» для виплати субсидій у грошовій та безготівковій формі.

Як повідомляли, міністр соціальної політики України Андрій Рева анонсував, що після завершення опалювального сезону уряд внесе зміни до постанови про субсидії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 14:47 :30