Новини » Львів

Яворівські рятувальники просять людей під час Великодніх свят оберігати від вогню церкви та свої домівки

Аби Великодні свята пройшли без надзвичайних подій, напередодні Великодня рятувальники Яворівського РВ ДСНС України у Львівській області виступили зі зверненням до краян та священнослужителів, в якому просять суворо дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки.

Про це повідомив сьогодні, 26 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на начальника Яворівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області, полковника цивільного захисту Руслана Іванчишина.

З його слів, опісля завершення Богослужінь в церквах слід повністю знеструмлювати будівлі та не залишати у храмі без нагляду запалені свічки і відкритий вогонь. А парафіянам слід пам’ятати, що, тримаючи свічку у церкві в руках, необхідно слідкувати за тим, аби вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути.

«Потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами, слідкувати за справністю електромереж та відмовитися від застосування нестандартних опалювальних приладів для обігріву приміщень і не допускати відкритого прокладання електропроводів легкозаймистими конструкціями. Також слід бути вкрай обережними з різноманітними електричними гірляндами, якими прикрашають внутрішні конструктивні елементи церков, іконостаси та окремі образи. Застосування різноманітних подовжувачів, з’єднання електричних дротів звичайною «скруткою» можуть будь-якої миті призвести до виникнення масштабної пожежі!

Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому, які, залишені без нагляду, можуть також призвести до пожежі під час святкування Великодня. Слід пам’ятати, що пожежу легше попередити, ніж ліквідувати.

Якщо пожежа все ж виникла, потрібно негайно сповістити пожежно-рятувальну службу за номером «101», – інформує IA ZIK начальник Яворівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області, полковник цивільного захисту Руслан Іванчишин.

Loading...