Новини » Економіка 26 квітня, 2019, 12:52
Водопостачання на Донеччині відновлять, а КП «Вода Донбасу» перевірять, – Геннадій Зубко

КП «Вода Донбасу» нададуть передоплату, тож водопостачання у Донецькій області буде відновлене.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр, відповідаючи на запитання парламентарів щодо забезпечення питною водою мешканців Донецької області, повідомив, що в уряді вирішили надати ліцензію КП «Вода Донбасу».

«Ми прийняли рішення про надання ліцензії КП «Вода Донбасу», яке, на жаль, не виконало фінансових зобов’язань за поставлену електроенергію... За три місяці постачальнику не заплатило жодної гривні за поставлену електроенергію. Тому зараз на них оформлена ліцензія», – зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що Донецька обласна військово-цивільна адміністрація надасть КП «Вода Донбасу» передоплату, тож водопостачання на всій території буде відновлене.

Геннадій Зубко повідомив про великі суми заборгованості споживачів перед КП «Вода Донбасу», зокрема, Маріуполь винен 200 млн грн, Бахмут — 9 млн грн, та наголосив на необхідності дотримуватися платіжної дисципліни місцевому самоврядуванню. Він додав, що буде проведена перевірка господарської діяльності КП «Вода Донбасу».

Як повідомляли, народні депутати 25 квітня підтримали проект Закону про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки проекту з постачання питної води у м. Маріуполі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:13 :35