Новини » Суспільство 26 квітня, 2019, 13:27
В Україні затвердили 12 стандартів вищої освіти. Що відомо
Студенти. Фото: life.pravda.com.ua
Студенти. Фото: life.pravda.com.ua

Міністерство освіти і науки затвердило 8 стандартів бакалаврського рівня вищої освіти та 4 – магістерського, які були погоджені Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) 28 березня 2019 року.

Накази про затвердження відповідних документів підписано 24 квітня 2019 року, передає прес-служба МОН.

«Стандарти вводяться в дію з 2019/2020 навчального року. Тож їх вимоги мають бути враховані закладами вищої освіти під час розроблення нових освітніх програм та навчальних планів. Водночас, затверджені раніше документи закладів вищої освіти щодо освітнього процесу залишаються чинними і діють до завершення навчання тих студентів, які були зараховані до затвердження відповідних стандартів. Проте заклад самостійно приймає рішення про оновлення вже існуючих освітніх програм відповідно до стандарту», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що норма стандартів щодо визнання та перезарахування кредитів ЄКТС, отриманих в межах попередньої освітньої програми підготовки молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) (прийом на навчання до закладів вищої освіти на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим строком навчання) застосовуватиметься під час вступної кампанії 2020 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 18:06 :27