Новини » Суспільство 26 квітня, 2019, 13:23
«Ukraїner. Країна зсередини» – у травні з’явиться книга-альбом, що надихає

У травні у «Видавництві Старого Лева» з’явиться видання – «Ukraїner. Країна зсередини». Книга-альбом, що стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком, розповість про найяскравіші моменти з трирічної експедиції куточками України. Це історії людей та місць, що надихають, зворушують й дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам Україну справжню, несподівану, цікаву та автентичну. Вже зараз розпочато передпродаж видання, перші примірники читачі отримають з 18 травня.

«Ukraїner почався зі спроб пояснити іноземцям у десятках відвіданих мною країн світу, що таке Україна. Я розповідав про мою країну, або бодай ту частину світу, де вона розташована, дітям на віддалених островах індонезійського архіпелагу, бедуїнам у аравійській пустелі, бабусям та дідусям із польського клубу пенсіонерів, членам туристичних клубів та відвідувачам іноземних фестивалів. За роки подорожей, лекцій і розмов про Україну в різних частинах світу найбільше бракувало емоції. Чогось, що б вражало та запам’ятовувалось, залишалось у пам’яті та асоціювалося з моєю країною. Після мандрів світами й повернення додому хотілося знайти образ сучасної країни, цю коротку й дуже промовисту відповідь на запитання: «Ти звідки?», – розповів ініціатор проекту Богдан Логвиненко.

Відтак, протягом 2,5 років команда Ukraїner вирушала щороку у 5-6 історичних регіонів України. Досліджували побут та історії людей, які створюють щось унікальне у великих містах і у найвіддаленіших куточках країни. За цей час до них долучилося кількасот волонтерів: авторів, редакторів, транскрибаторів, режисерів, монтажерів, перекладачів, дослідників, дипломатів-комунікаторів, що вирішили розповісти, якою ж Україна є насправді.

Що чекає читачів на сторінках видання?

«Ukraїner. Країна зсередини» – книга за матеріалами першого кола експедиції Україною, що охопила всі історичні регіони: від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

«Ця книга про випадковості й закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016 до жовтня 2018 року, впродовж цієї насиченої експедиції. Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження у qr-коді. Ця книга – частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net», – зазначив Логвиненко.

Для іноземців Ukraїner є відповіддю на запитання: «Що таке Україна?». Матеріали ukrainer.net перекладені дев’ятьома мовами. Планується також англомовна версія цього видання. Для українського ж читача цей проект і ця книга – хороший спосіб дізнатися більше про власну землю, розширити внутрішні кордони, що роками формувалися під впливом стереотипів, страхів та медійних образів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 16:26 :19