Новини » Львів 26 квітня, 2019, 10:02
Учень ліцею № 8 м. Львова переміг на міжнародній конференції молодих учених ICYS-2019
Дмитро Лопушанський. Фото: Микола Тис/ZIK
Дмитро Лопушанський. Фото: Микола Тис/ZIK

Учень 11 класу ліцею № 8 м. Львова Дмитро Лопушанський здобув золоту медаль на міжнародній конференції молодих вчених ICYS-2019, яка проходила у м. Куала-Лумпур (Малайзія). Участь у конференції взяли винахідники від 14 до 18 років із 32-х країн світу.

Про це інформує управління освіти ЛМР.

Цьогоріч Україну представляли 8 учасників, які попередньо перемогли у національному відборі. Національний відбір проводила Мала академія наук та Інститут обдарованої дитини НАПН України.

Дмитро Лопушанський виборов золоту медаль у категорії «Інженерія» з проектом «Мультифункціональний пристрій для незрячих HelpyEyes. Цей прилад допомагає людям з вадами зору краще орієнтуватися у просторі.

Загалом Міжнародна конференція ICYS – це щорічне змагання учнів у галузі фізики, математики, інформатики та екології, під час якого школярі захищають свої науково-дослідницькі проекти. Обов’язковою умовою для учасників є вільне володіння учнем англійською мовою в межах окресленої наукової проблематики та вміння вести науковий діалог.

До слова, Дмитро Лопушанський вже подав заявку на участь у конкурсі OKSEF, що відбудеться в червні 2019 року в Туреччині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 18:14 :45