Новини » Політика 26 квітня, 2019, 10:07
У ЦВК відповіли на звинувачення Зеленського щодо затягування оголошення результатів
ЦВК. Фото: facebook.com/slipachuktetiana
ЦВК. Фото: facebook.com/slipachuktetiana

У Центральній виборчій комісії вважають, що звинувачення Володимира Зеленського в затягуванні оголошення результатів виборів є безпідставними, і заявляють, що працюють у безпрецедентно швидкому режимі.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Євген Радченко Українським Новинам.

«Це безпідставні заяви. ЦВК б’є всі рекорди швидкості і приймає документи окружних виборчих комісій та дільничних комісій закордонного округу в безпрецедентно швидкому режимі, зі швидкістю, гідною поваги. Ми тільки вчора за один день прийняли понад 100 комісій. Де ж тут затягування? Крім того, ЦВК зробила висновки з голосування в першому турі, і якщо тоді було понад 40 уточнень протоколів, то зараз ми робимо все, щоб їх було менше. Так, станом на вечір четверга, у нас тільки одна комісія пішла на уточнення. Можливо, будуть ще, але ця можливість невелика», – сказав він.

За словами, Радченка, Центрвиборчкому залишилося отримати тільки протоколи 3 зі 199 окружних виборчих комісій і трохи більше 40 зі 101 дільничної комісії закордонного округу.

«Ми робимо все, щоб, по-перше, швидко, а по-друге, точно встановити результати, щоб ні у кого не виникло ніяких сумнівів у достовірності, точності, чесності. Станом на вечір 25 квітня ЦВК залишилося прийняти протоколи тільки від трьох окружних виборчих комісій, один з яких – уточнений, і трохи більше сорока від дільничних виборчих комісій закордонного округу. Це не така велика кількість, яка могло б свідчити про затягування», – сказав він.

Заступник голови комісії не став прогнозувати дату офіційного оголошення результатів виборів, але підкреслив, що ЦВК виконає вимоги законодавства і в десятиденний термін встановить їх.

Згідно із законом, комісія зобов’язана встановити результати виборів до 1 травня включно.

При цьому в першому турі комісія оголосила підсумки на три дні раніше за граничний термін.

Нагадаємо, переможець другого туру виборів Президента в Україні Володимир Зеленський записав черговий ролик й виставив його на сторінці партії у Фейсбуці. У ролику йдеться про те, що ЦВК затягує офіційне оголошення результатів.

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 08:12 :17