Новини » Львів

У Дрогобичі на центральній площі виставили 19 великих великодніх писанок

У Дрогобичі на центральній площі виставили 19 великих Великодніх писанок

Сьогодні, 26 квітня, у м. Дрогобич площу Ринок прикрасили 19 великих великодніх писанок. Їх авторами є талановиті дрогобичани – учні та викладачі шкіл, училищ, коледжів.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу виконавчого комітету міської ради.

Ідея прикрашати до Великодні центральну площу великими писанками належить відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту виконавчого комітету міської ради.

Цьогоріч колекцію доповнили п’ятьма писанками. Шосту – передали місту-побратиму Новій Каховці.

Напередодні у Світлиці Ратуші відбулася презентація великих Великодніх писанок, на якій міський голова Тарас Кучма спільно з начальником відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександрою Пашко відзначили цьогорічних авторів писанок та вручили їм подяки і подарунки.

Нагадаємо, авторами великих писанок є представники Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Дрогобицької ЗОШ №3, Підбузької академії мистецтв, Стебницької музичної школи (відділу образотворчого мистецтва), Дрогобицької художньої школи, Дрогобицького вищого професійного училища №19, Палацу дитячої та юнацької творчості міста Дрогобича, Дрогобицького медичного училища «Медик» – «Монада».

У мерії сподіваються, що цього року охочих сфотографуватися на фоні великих Великодніх писанок у Дрогобичі буде не менше, ніж торік.

Loading...