Новини » Політика 26 квітня, 2019, 11:49
ЦВК прийняла всі протоколи з мокрими печатками
ЦВК України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
ЦВК України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Центральна виборча комісія продовжить засідання у 12:30, тоді очікується оголошення результатів виборів на закордонному виборчому окрузі.

ЦВК прийняла протоколи з мокрими печатками з усіх 199 окружкомів та із закордонного виборчого округу, – повідомляє 112 Україна.

Згідно з повідомленням кореспондента, ЦВК продовжить засідання у 12:30, тоді очікується оголошення результатів виборів на закордонному виборчому окрузі.

«Прийняли всі протоколи з мокрими печатками, навіть той один уточнений з Запорізькій ОВК... Прийняли всі протоколи з закордонних виборчих дільниць, тому зараз у ЦВК складуть протокол про підсумки голосування у закордонному виборчому окрузі і повинні підписати всі це сьогодні. В 12:30 продовжиться засідання», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що згідно з даними, отриманими після обробки 100% електронних протоколів, Володимир Зеленський набирає 73,22% голосів, Петро Порошенко – 24,45%. Всього в голосуванні взяли участь 18 млн 63 тис. 850 громадян України.

Володимир Зеленський вчора, 25 квітня, записав відеозвернення, в якому звинуватив Центральну виборчу комісію у затягуванні оголошення результатів виборів президента України нібито з метою, щоб інавгурація була призначена на дату, коли за законом вже не можна буде розпустити Верховну Раду.

Центральна виборча комісія у відповідь заявила, що звинувачення Володимира Зеленського затягування оголошення результатів виборів Президента для неможливість розпуску Верховної Ради є безпідставними і заперечує, що, навпаки, працює в безпрецедентно швидкому режимі.

Згідно із законом комісія зобов’язана встановити результати виборів до 1 травня включно.

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 10:13 :15