Новини » Політика 26 квітня, 2019, 11:01
«Такі паспорти не зможуть бути дійсними»: Польща засудила «паспортизацію» жителів ОРДЛО
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Польща приєдналася до низки країн, що засудили указ Путіна про паспортизацію жителів окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться в заяві МЗС Польщі.

У відомстві наголосили, що Польща підтримує суверенітет і територіальну цілісність України у визнаних міжнародною спільнотою кордонах, і саме тому засуджує російську політику «паспортизації».

«Вважаємо, що підписаний президентом Володимиром Путіним указ – який дає можливість набуття мешканцями окупованого Донбасу російського громадянства за спрощеним порядком – явно суперечить духові Мінських угод. Такі паспорти не зможуть бути дійсними документами для подорожування», – йдеться у заяві.

В МЗС Польщі наголосили, що подібний крок через кілька днів після оголошення результатів голосування на президентських виборах в Україні, визнаних міжнародною спільнотою як такі, що відповідають демократичним стандартам, є черговою спробою дестабілізації України й посягання на її територіальну цілісність.

«Польща, разом із групою членів Ради Безпеки ООН, закликає Росію припинити дії, спрямовані на знищення зусиль з урегулювання конфлікту, та повернути Україні можливість охоплення контролем власної території. Обидві сторони конфлікту повинні докласти усіх зусиль, аби виконати зобов’язання, взяті в рамках Мінських угод», – йдеться у заяві.

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 09:56 :24