live
Новини » Світ 94

Таджикистан запроваджує мито для туристів

У Таджикистані запроваджено мито для іноземних туристів, які відвідують країну.

Про це повідомляє Азія-Плюс.

«У Таджикистані запроваджено мито для іноземних туристів, які відвідують країну, і для громадян республіки, які їдуть за кордон через туристичні компанії», – йдеться у повідомленні.

Відповідні поправки до закону «Про інші обов’язкові платежі до бюджету» за пропозицією уряду було ухвалено нижньою палатою парламенту республіки 26 квітня.

Представляючи проект, міністр фінансів Файзіддін Каххорзода повідомив, що відповідно до поправок громадяни іноземних держав, які відвідують Таджикистан з туристичною метою, обкладатимуться державним митом.

Він також додав, що митом обкладатимуться й громадяни Таджикистану, які відвідують інші держави з метою туризму через туристичні компанії, а також громадяни Таджикистану, які здійснюють хадж.

За словами Каххорзоди, від сплати мита звільнені учасники ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, інваліди першої та другої груп, діти до 16 років, а також дипломати.

Міністр зазначив, що розмір туристичних зборів як для іноземців, так і для громадян Таджикистану, визначатиме уряд країни.

Loading...
Loading...
Loading...