Новини » Світ 26 квітня, 2019, 13:49
Пропозиції реформ Макрона не задовольнили рух жовтих жилетів
Протест «жовтих жилетів» у Парижі, Франція, 20 квітня 2019 року. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Протест «жовтих жилетів» у Парижі, Франція, 20 квітня 2019 року. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Лідери руху жовтих жилетів висловили розчарування пропозиціями реформ президента Франції Еммануеля Макрона, вони вважають, що основну їхню вимогу проігноровано.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на France info.

«Він не слухав все, що ми казали на вулицях протягом п’яти місяців. Він почав свою промову з того, що розповів про свої досягнення за два роки, яких ми начебто не розуміємо. Але ми добре розуміємо, що він просто не здатний визнати свою вину», – сказав один з лідерів руху Максім Ніколь.

Зокрема, жовті жилети обурені тим, що Макрон не пристав на їхню основну вимогу – проведення референдуму за громадянською ініціативою. Натомість президент запропонував спрощення умов для проведення референдуму, зменшивши до мільйона кількість підписів, необхідних для організації плебісциту (зараз для цього потрібно 4,5 млн підписів).

Оскільки їхні вимоги не виконані, жовті жилети обіцяють продовжити акції протесту.

«Він просто кинув кілька крихт хліба, як от реіндексація пенсій. Все відкинуто, все розпливчасто, ніщо не точно, тому в суботу ми покажемо йому, що ми також розуміємо суть речей, і 1 травня теж», – сказав один з лідерів «жовтих жилетів».

Нагадаємо, Макрон анонсує перелік реформ у відповідь на вимоги жовтих жилетів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:58 :47