Новини » Політика 26 квітня, 2019, 23:10
Пропонувалося п’ять кандидатур – хто ще може з’явитися у «Зе!Команді» від Гриценка
ZIK
ZIK

Знаючи, що в Зеленського є кадровий голод, я запропонував йому п’ятеро людей, щодо яких я був впевнений. Наразі Зеленський запросив тільки одного – Івана Апаршина.

Це зауважив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Політик визнав, що як сам Володимир Зеленський, так і більша частина суспільства розуміють, що новобраний Президент поки що не готовий до такої роботи. Відтак важливо, хто буде біля нього на ключових напрямах формувати та реалізовувати державну позицію.

«Наразі ми чуємо тільки чутки – кого в команді Зеленського й куди призначать міністром. Але відповіді на подібні питання ми не почуємо аж до інавгурації. До того ж після спілкування з Володимиром Зеленським я зрозумів, що дуже багато людей, які присвоювали собі право говорити від його імені, насправді не належать навіть до другого чи третього кола команди», – зауважив Анатолій Гриценко.

Наразі ж тривають переговори щодо різних кандидатур. Зокрема людина з команди Гриценка Іван Апаршин, якого кандидат представив як свого потенційного міністра оборони, увійшов до команди Володимира Зеленського.

«Знаючи, що у Зеленського є кадровий голод, я запропонував йому п’ятеро людей, щодо яких я був упевнений, що на своїх напрямах вони спрацюють ефективно. Інтереси держави важливіші за партію, тому вибори відходять на інший план.

Окрім Івана Апаршина, я пропонував ще Генпрокурором – Давіда Сакварелідзе, головою Нацбанку – Олександра Савченка, головою СБУ – Віктора Трепака, міністром закордонних справ – Світлану Заліщук. Наразі Зеленський запросив тільки одного. І я не знаю, чи завершиться це реальним призначенням, чи ні. Але точно знаю, що Іван Апаршин порадить Зеленському правильні кроки», – наголосив Анатолій Гриценко.

Як повідомлялося, Іван Апаршин розповів, що обговорюють у штабі Володимира Зеленського. ЗМІ опублікували «військову доктрину» Володимира Зеленського.

Читайте також: Гриценко звинуватив «Самопоміч» у підлому «ударі під дих» 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:36 :10