Новини » Суспільство 26 квітня, 2019, 14:33
Підвищення стипендій для студентів: у ВР ініціюють створення робочої групи
ZIK
ZIK

У Верховній Раді на базі «освітнього» комітету ініціюють створення робочої групи щодо підвищення стипендій для студентів.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова парламентського Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський, звертаючись до урядовців.

Нардеп озвучив кілька проблем, які стосуються призначення та виплати академічних стипендій.

«У нас є студенти, які мають 4,5 бала, – і отримують стипендії, є студенти-трієчники, які отримують стипендії. Це стосується економії коштів стипендіального фонду, які залишають нерозподіленими і повертаються до бюджету, у той час, коли ці 10% могли б використовуватись на додаткове заохочення наших студентів, які мають гарні успіхи», – зазначив Олександр Співаковський.

Він запропонував створити робочу групу на базі парламентського комітету і внести зміни для того, щоб студенти могли отримувати справедливу академічну стипендію.

Міністр фінансів України Оксана Маркарова запевнила, що відомство підтримає підвищення стипендій у разі наявності коштів, щоб не збільшувати видатки бюджету. Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, своєю чергою, зазначила, що Міносвіти теж готове підтримати таку ініціативу.

Нагадаємо, міністр освіти на науки України Лілія Гриневич повідомила, що з 2021 року ЗНО з математики планують зробити обов’язковим для усіх випускників.

Як повідомляли, напередодні міністр освіти та науки України Лілія Гриневич назвала терміни вступної кампанії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:29 :20