Новини » Політика 25 квітня, 2019, 21:33
«Ми не втручаємося!»: Росія по-хамськи виступила в ООН щодо України
Постійний представник Росії в Раді Безпеки ООН Василь Небензя. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Постійний представник Росії в Раді Безпеки ООН Василь Небензя. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Представник Росії в ООН Василь Небензя по-хамськи виступив на засіданні Радбезу, заявивши, що Росія не втручається у внутрішні справи України, і звинувативши західні країни в тому, що їм нібито не потрібні жителі окупованого Донбасу.

Про це повідомляє obozrevatel.

Він запевнив, що без РФ українці в «Л/ДНР» просто б не вижили. Крім того Небензя сказав, що більшість країн говорять про Мінські угоди, проте ніколи їх не читали.

«Нам очевидно, що багатьох із вас люди, які проживають на Донбасі, зовсім не цікавлять. Вам набагато вигідніше затуляти страждання цих людей байками про російську міфічну агресію, списуючи на неї вся і все. Ви не помічаєте, що всі ці роки жителі Донбасу виживали всупереч тому, що ви робили», – заявив він.

Небензя також звернувся до представника України Володимира Єльченка.

«Ми не втручаємося у внутрішні справи, ми не займаємося повзучою анексією. Ми лише даємо можливість людям кардинально вирішити проблеми, тому що київська влада ці проблеми вирішувати відмовляється, тим самим порушуючи Мінські угоди. А люди самі вирішать, скористатися їм ці правом чи ні», – висловився він.

«Не ми їх робимо російськими громадянами, а вони самі прагнуть. Даною ініціативою Росія відповідає на відчай багатьох тисяч людей», – продовжив представник Кремля.

«Замість слів похвали ми чуємо від наших західних колег лицемірні, агресивні звинувачення в підступних планах Росії щодо України», – огризнувся Небензя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 21:44 :55