Новини » Суспільство 26 квітня, 2019, 5:00
Ірландія почала розслідування щодо Facebook у справі про зберігання паролів

Ірландська Комісія із захисту даних (IDPC) почала розслідування щодо компанії Facebook на підставі інформації про те, що соцмережа зберігала на своїх внутрішніх серверах незашифровані паролі сотень мільйонів користувачів, що може бути порушенням норм ЄС щодо захисту особистих даних.

Про це інформує УНН з посиланням на видання The Irish Times.

«Комісія із захисту даних була повідомлена (компанією) Facebook про те, що вона виявила, що сотні мільйонів паролів, які відносяться до користувачів (соцмережі) Facebook, (сервісів) Facebook Lite і Instagram, зберігалися Facebook у форматі незашифрованого тексту, на її внутрішніх серверах», – наводить у четвер агентство Reuters заяву регулятора. В Ірландії знаходиться європейська штаб-квартира компанії Facebook.

«На цьому тижні ми почали офіційне розслідування, щоб визначити, чи виконує Facebook свої зобов’язання згідно з відповідними положеннями загального регламенту щодо захисту даних», – йдеться в заяві комісії.

Незашифровані паролі зберігалися на внутрішніх серверах Facebook в текстовому форматі і були доступні 20 тисячам співробітників компанії. У березні соцмережа заявила, що вона вирішила проблему, яка дозволяла співробітникам розкрити паролі мільйонів користувачів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 21:45 :28