Новини » Політика

Голова Львівської ОДА Синютка заперечив чутки про сепаратистські настрої в регіоні

ZIK

Російська Федерація та російські спецслужби обов’язково намагатимуться розіграти «можливість відторгнення Галичини». Якщо ви побачите політичних лідерів чи ЗМІ, які говорять про сепаратистські настрої в Галичині, то зі 100% ймовірністю за ними або російські гроші, або російські впливи, або якісь речі, що тягнуться до країни-агресора.

Про це в ефірі проекту «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Він заявив, що Львівщина завжди була орієнтиром для України. Зокрема на початку незалежності України, під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.

«Якщо відповідати на питання, чому так голосувала Львівщина (єдина область, яка на виборах президента підтримала Петра Порошенка, – ZIK), то вона голосувала за європейські і євроатлантичні перспективи нашої держави», – наголошує губернатор Львівської області.

З його слів, ці перспективи у мешканців регіону чітко асоціюються з Президентом Петром Порошенком.

«Якщо говорити про соціологічні дослідження (про вихід Галичини зі складу України, – ZIK), які проводить КМІС, то я певен, що це цілком нормальні речі. Ми не вбачаємо тут будь-яких загроз», – запевняє Олег Синютка.

Втім він висловив переконання, що Російська Федерація та російські спецслужби обов’язково намагатимуться розіграти «можливість відторгнення Галичини».

«Якщо ви побачите політичних лідерів чи ЗМІ, які говорять про сепаратистські настрої в Галичині, то зі 100% ймовірністю за ними або російські гроші, або російські впливи, або якісь речі, що тягнуться до країни-агресора. Сьогодні немає будь-яких підстав говорити про це. Ми за велику і сильну українську державу», – запевнив голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, КМІС провів соціологічне дослідження серед мешканців Галичини щодо можливості від’єднання регіону. СБУ здійснює перевірку опитування.

Loading...