Новини » Політика 26 квітня, 2019, 14:44
Антиукраїнське підпілля в судах починає піднімати голови, – Данилюк
ZIK
ZIK

Зараз антиукраїнське підпілля в судах починає піднімати голови. Тому ті тижні, які залишились до ідеального штурму, і парламент, і поки що Президент Петро Порошенко мали б використати для того, щоб підготувати законодавче поле для входження у «шторм».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив лідер Громадянського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк.

«Я не задоволений роботою українського парламенту і поставив би йому двійку. Через те, що ми чітко повинні розуміти, якою зараз високою є загроза входження у внутрішньо-політичну кризу команди новообраного президента Зеленського», – сказав Данилюк.

На його думку, дії команди Зеленського є цілком очевидними, і не дивно, що вони хочуть дострокових виборів до Верховної Ради.

«Абсолютно очевидно, що одним із завдань є якомога швидше провести парламентські вибори. Щоб виборці не встигли оговтатися і зрозуміти, що обрали не просто «чорний ящик», а «порожній чорний ящик», в кращому випадку», – зазначив він

В гіршому випадку, за його словами, це «порожній чорний ящик», який використовується людьми, які мають дещо інші інтереси, аніж виборці.

«Ми заходимо в турбулентність, де на боці Зеленського працюють такі демонічні сили, як Андрій Портнов. Адже вже зараз бачимо заяви суддів. Ми про це знаємо, тому що бачимо абсолютно чітку синхронізацію заяв пана Портнова і пана Зеленського. Також відбувається включення в роботу таких старих протеже, як суддя Вовк», – вважає Данилюк.

Тому він наголосив, що зараз антиукраїнське підпілля в судах починає піднімати голови, але Верховна Рада не повинна сидіти склавши руки.

«Останні тижні, які залишились до ідеального штурму, парламент і поки що Президент Порошенко мали би використати для того, щоб підготувати законодавче поле для входження у цей шторм. Але вони, на превеликий жаль, цього не роблять. Зокрема, це стосується тимчасових слідчих комісій, імпічменту, повноваження президента. Але це лише невелика частина того пакету, який мав би бути ухвалений», – розповів він.

До слова, у Центральній виборчій комісії вважають, що звинувачення Володимира Зеленського в затягуванні оголошення результатів виборів є безпідставними, і заявляють, що працюють у безпрецедентно швидкому режимі.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 19:53 :44