Новини » Світ 25 квітня, 2019, 8:21
ЗМІ КНДР написали про «теплий прийом лідера Кім Чен Ина» в Росії
Зустріч лідера Північної Кореї Кім Чен Ина на прикордонній станції Хасан, Росія. Фото: EPA-EFE/KCNA
Зустріч лідера Північної Кореї Кім Чен Ина на прикордонній станції Хасан, Росія. Фото: EPA-EFE/KCNA

Зустріч голови Держради КНДР Кім Чен Ина, який прибув з візитом до Росії, мала теплий і дружній характер.

Про це йдеться в опублікованому повідомленні Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК), що супроводжується фотографіями, як лідера КНДР на прикордонній станції Хасан зустрічають з хлібом та сіллю, повідомляє УНН.

«На станції Хасан шановного вищого керівника тепло зустріли міністр РФ з розвитку Далекого Сходу і Арктики Олександр Козлов та інші високопоставлені офіційні особи федерального і регіонального рівня, які прибули на станцію, щоб вітати його, – підкреслюється в повідомленні агентства. – Шановний вищий керівник висловив подяку за це і провів з ними дружню бесіду».

Як пояснює ЦТАК, «гаряче вітання шанованого вищого керівника, який прибув до Росії», пов’язане з тим, що «президент (Росії Володимир) Путін приділяє особливу увагу нинішньому візиту товариша Кім Чен Ина».

Як повідомляє агентство, в середу ввечері після прибуття спецпотяга до Владивостока лідер КНДР прийняв рапорт начальника почесної варти, яка була вишикувана на площі перед залізничним вокзалом, були виконані гімни двох країн. Після закінчення урочистої церемонії «шановний вищий керівник попрямував на місце ночівлі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 10:17 :14