Новини » Київ 25 квітня, 2019, 19:10
Загроза зупинки реконструкції Шулявського шляхопроводу: будівельники мітингують під АМКУ
Будівельники мітингують під АМКУ
Будівельники мітингують під АМКУ

Через багатомільйонний штраф, який АМКУ може накласти на компанію-підрядника, реконструкція Шулявського шляхопроводу може бути «заморожена».

Як інформує видання «Кореспондент«, посилаючись на компанію-підрядника, будівельники, які працюють над реконструкцією Шулявського шляхопроводу в Києві, 25 квітня покинули роботу і пішли мітингувати під приміщення Антимонопольного комітету.

В АМКУ запідозрили компанію «Північно-український будівельний альянс» у змові під час проведення тендеру, не пов’язаного з Шулявським мостом, і погрожують штрафом у 160 мільйонів гривень. Через це роботи із реконструкції мосту, які стартували в середині березня, можуть бути припинені на невизначений термін, заявляє підрядник.

У «Північно-українському будівельному альянсі» зазначають, що справа АМКУ тягнеться близько року, а підозри – надумані. За словами юристів компанії, майже за рік розгляду питання АМКУ отримав роз’яснення по кожному пункту претензій, проте аргументи виявилися не почутими.

Учасники сьогоднішнього пікету не виключають, що причини такої поведінки представників АМКУ можуть мати корупційний характер. Причому звинувачення висувають безпосередньо керівнику АМКУ Юрію Терентьєву.

Протестувальники кажуть, що в разі накладення великого штрафу тендер на будівництво Шулявського моста не буде скасований, але продовження робіт стане неможливим.

«Виплата такої колосальної суми неминуче призведе до банкрутства підприємства. Відповідно, продовжити і закінчити будівельні роботи підрядник не зможе», – попереджають учасники мітингу.

Як повідомлялося, реконструювати Шулявський міст почали 18 березня. З початком робіт рух транспорту в районі значно ускладнено. У мережі опублікували фотографії демонтажу Шулявського мосту з висоти пташиного польоту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:06 :18