Новини » Суспільство 25 квітня, 2019, 6:10
За віком матері можна передбачити дату власної смерті, – вчені

Дослідники з США заявили, що змогли навчитися передбачати тривалість життя людини, використовуючи інформацію про її матір.

Про це повідомляє Ukrhealth.

Кожна людина хоче прожити якомога більше часу. Для цього люди намагаються вести здоровий спосіб життя: правильно харчуються, намагаються позбутися від шкідливих звичок, роблять різні фізичні вправи. Але чи допоможе це у дійсності продовжити життя?

Вчені з Медичної школи при Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго розповіли, що тривалість життя жінок можна передбачити по рокам життя їхніх матерів. Якщо мати змогла дожити до 80 чи 90 років, то існує величезна ймовірність, що її донька теж зможе дожити до цього похилого віку.

Ця статистика поки що повністю виправдана лише з жінками. Але така схема не працює з особами чоловічої статі. Це пов’язано з деякими факторами, які слід вивчити ретельніше, говорять автори дослідження.

Експерти заявляють, що тривалість життя обумовлена низкою генетичних факторів. Хоча таке правило діє не завжди, на даний момент, це єдиний спосіб передбачити тривалість життя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 08:24 :49