Новини » Львів 25 квітня, 2019, 15:57
В.о. керівника Львівського перинатального центру таки призначили лікаря з Івано-Франківська
Олександра Бойчук. Фото: versii.if.ua
Олександра Бойчук. Фото: versii.if.ua

Управління майном спільної власності Львівської облради призначило в.о. директора Львівського перинатального центру лікаря з Івано-Франківська Олександру Бойчук.

Про це у коментарі IA ZIK повідомила директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

«Управління майном спільної власності Львівської обласної ради видало наказ, яким призначило виконувати обов’язки директора Львівського обласного клінічного перинатального центру доктора медичних наук, професора Бойчук Олександру Григорівну до моменту проведення конкурсу», – повідомила І.Микичак.

З її слів, настрої у колективі перинатального центру позитивні.

«Ми з доктором Бойчук вчора зустрічалися з колективом. Була абсолютно спокійна конструктивна розмова, жодного додатково питання з цього приводу не було. Знаю, що вона вчора робила обхід в установі. Я не маю відголосків якогось негативу чи агресії. Знаю, що оприлюднено лист в соціальних мережах за підписом кількох працівників, але колектив налаштований працювати, надзвичайно зацікавлений у тому, щоби продовжувалася реконструкція і будівництво гінекологічного корпусу, щоб завершити ці роботи. Колектив добре розуміє, що власником є Львівська обласна рада, яка зможе це профінансувати. Бо сьогодні очікувати великого фінансування з Державного бюджету не доводиться», – зазначила керівник департаменту.

Як повідомлялося, конкурс на посаду директора Львівського перинатального центру двічі завершися без результату – жоден із претендентів не набрав достатньо голосів членів конкурсної комісії. Обов’язки директора виконував Ігор Потапов.

Згодом стало відомо, що на цю посаду просувають лікаря акушер-гінеколога з Івано-Франківська Олександру Бойчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 23:52 :25