Новини » Політика 25 квітня, 2019, 3:50
Вілкул зареєстрував постанову про звільнення Голови інституту національної пам’яті

Народний депутат України Олександр Вілкул зареєстрував постанову про звільнення Голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича з посади.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Для повернення в країну нормального життя потрібна зміна не тільки Президента, але і його команди, яка провокувала конфлікти. Серед них – В’ятрович», – написав Вілкул.

«Реванш так реванш?», – відреагував сам Володимир В’ятрович на цю ініціативу в себе на Фейсбук.

Українці одразу ж запустили хештег в мережі #підтримую_Вятровича та масово висловися на підтримку українського історика.

Народний депутат Андрій Левус анонсував акцію на підтримку очільника УІНП під стінами Верховної Ради.

«Вони явно нариваються. Вони думають, що уже тут «всьо парєшалі». Що уже скоро знову затягнуть нам ярмо «русского міра». Що знову будуть переписувати нашу історію і нищити нашу мову. Це дуже велика їхня помилка. Реваншу не буде. Вони отримають опір. Все буде Україна. Завтра даємо бій реваншу – 9.00 біля парламенту», – написав Левус.

Голову Українського інституту національної пам’яті призначає та звільняє з посади не парламент, а Кабінет Міністрів України, тому, мабуть, заява Вілкула несе в собі лише політичну ціль, дещо підвищити рейтинги поміж «ватної» частини електорату напередодні виборів до Верховної ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 06:26 :26