Новини » Політика 25 квітня, 2019, 11:31
Весняна сесія ПА НАТО відбудеться у Києві – Рада підтримала постанову
НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Народні депутати підтримали постанову про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору.

За проект постанови № 10091 під час пленарного засідання ВРУ 25 квітня, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 235 обранців.

Постановою передбачено утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО, який має розробити план заходів. До КМУ звернуться із пропозицією передбачити у державному бюджеті на 2020 рік необхідні фінансові та матеріальні ресурси для підготовки і проведення весняної сесії ПА НАТО та забезпечити спільну роботу міністерств і відомств України з Комітетами КМУ та апаратом ВРУ з підготовки та проведення сесії.

Як ідеться у пояснювальній записці до проекту постанови, проведення у Києві сесії ПА НАТО сприятиме підвищенню авторитету України як у світі загалом, так й на євроатлантичному просторі зокрема, особливо, з урахуванням прагнень нашої держави щодо набуття членства в НАТО. Сесія ПА НАТО складатиметься з цілої низки заходів, зокрема, пленарного засідання, засідань комітетів, протокольних заходів, ознайомчих візитів тощо. Очікується прибуття до 600 іноземних гостей.

Нагадаємо, 7 лютого 2019 року народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 22:17 :58