Новини » Спорт 25 квітня, 2019, 0:55
Український футболіст Зінченко допоміг «МанСіті» у дербі перемогти «МЮ»
Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко у дербі Манчестера заробив попередження / ukrinform.ua

В матчі 31-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:0 і знову очолив турнірну таблицю.

Як повідомляє ukrinform.ua, у дербі Манчестера «МанСіті» вийшов вперед на 54-й хвилині після голу Бернарду Сілви. На 66-й хвилині Сане подвоїв перевагу гостей. 2:0 – дуже важлива перемога команди Хосепа Гвардіоли.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко зіграв увесь матч на позиції лівого захисника. В першому таймі українець заробив попередження. В нинішньому сезоні Зінченко відіграв за «Манчестер Сіті» 25 матчів, забив один м’яч і віддав п’ять результативних передач.

Після цієї перемоги «МанСіті» набрав 89 очок і знову вийшов на перше місце в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Ліверпуль» на одне очко.

2019-05-24 02:02 :02