Новини » Курйози 25 квітня, 2019, 14:49
Співробітник відомого бренду загубив прототип смартфона майбутньої серії – винагорода €5000
Один з нових смартфонів Honor втратили. Фото: pixabay.com
Один з нових смартфонів Honor втратили. Фото: pixabay.com

Співробітник бренду Моріц Шейдль втратив під час подорожі прототип нового смартфона Honor.

Щоб повернути гаджет і отримати винагороду в 5000 євро, залишилося менше місяця, пише Android Authority, передає Новое время.

Людина, яка їхала на поїзді ICE 1 125 до Мюнхена, Німеччина, який відправився 22 квітня в 6:06 за центральноєвропейським часом, можливо, могла виявити смартфон, який випав з чийогось рюкзака. Якщо це так, у неї, ймовірно, є прототип одного з смартфонів майбутньої серії Honor 20.

Прототип Honor 20 знаходився в сірому захисному чохлі, який приховує камери і дизайн задньої частини. Людина, яка несла його в поїзді – співробітник відділу маркетингу Honor Моріц Шейдл, у якого телефон захований в рюкзаку.

Honor представить прийдешню серію пристроїв Honor 20 21 травня в Лондоні. Це залишає достатньо часу для того, щоб хтось знайшов пристрій та отримав нагороду, так як після цієї дати компанія, ймовірно, вже не буде прагнути вручити нагороду.

Android Authority зазначає, що «існує безліч недобросовісних веб-сайтів, які можуть заплатити більше 5000 євро за прототип Honor 20, тому, можливо, Honor варто подумати про збільшення винагороди».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 12:01 :07