Новини » Львів 25 квітня, 2019, 14:02
Садовий отримає п’ятого заступника, який відповідатиме за безпеку міста

Міський голова Львова Андрій Садовий отримає ще одного – п’ятого заступника, який відповідатиме за безпеку міста. Відповідні зміни до структури міської ради сьогодні, 25 квітня, затвердили на сесії ЛМР.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, це рішення підтримали 42 депутати.

Як пояснила керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, необхідністю введення ще однієї посади є надмірна завантаженість заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, частину повноважень якого і має перейняти новий заступник.

«Зараз під його керівництвом величезне управління інженерного господарства, яке є уповноваженим органом найбільших комунальних підприємств, також під керівництвом цього заступника є управління житлового господарства, всі 6 районних адміністрацій», – зазначила Пайонкевич.

Відтак, у підпорядкуванні заступника міського голови з питань безпеки міста будуть департамент з питань поводження з відходами, управління безпеки міста та управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення.

Пайонкевич наголосила, що внесення зміни до структури ЛМР не передбачає введення додаткових штатних одиниць.

Нагадаємо, зараз Андрій Садовий має чотирьох заступників, Сергій Бабак – заступником з питань житлово-комунального господарства, Геннадій Васьків - поєднує функції заступника міського голови з фінансово-економічних питань та в.о. заступника міського голови з містобудування. Андрій Москаленко – заступник міського голови з питань розвитку. Галин Слічна – в.о. заступник міського голови з гуманітарних питань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 04:59 :33