Новини » Політика

РФ визнала, що є окупантом, – Гримчак про видачу російських паспортів в «ОРДЛО»

ZIK

Заявивши про спрощену процедуру видачі паспортів, Росія черговий раз визнала себе стороною конфлікту.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

«Багато людей критикувало Мінські угоди, Норманський формат, незакінчену війну на Донбасі, високі тарифи, реформи. Я готовий сперечатися щодо внутрішніх позицій, але зовнішні – чіткі», – каже Юрій Гримчак.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО переконаний, що заявивши про спрощену процедуру видачі паспортів, Росія черговий раз визнала себе стороною конфлікту.

«Росія ще раз визнала себе частиною конфлікту. Видачу документів на території іншої держави, може робити лише країна-окупант. Тут має співпадати позиція у всього нашого українського політикуму», – говорить Юрій Гримчак.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО наголошує: фактично, для РФ немає значення прізвище президента України.

«В Росії було два завдання. По-перше, усунути чинного президента. По-друге, створити в Україні хаос. Я сподіваюся, що останнього в країні не відбудеться. І ми будемо відбивати агресію спільними зусиллями», – додає Юрій Гримчак.

Нагадаємо, Юрій Гримчак наголосив на важливості єдиної позиції влади та опозиції щодо російської агресії.

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

Loading...