Новини » Світ 25 квітня, 2019, 16:08
Путіну показали «російських військових роботів», яких роблять у Південній Кореї

У Суворовському училищі в Петербурзі Путіну показали «російських військових роботів». Насправді їх роблять в Південній Кореї

Про це повідомляє meduza.

Президент Росії Володимир Путін 23 квітня відвідав Суворовське військове училище у Санкт-Петербурзі. Там йому показали роботів, оснащених технологією розпізнавання голосу. За командою одного з курсантів роботи три рази віджалися і постояли на голові.

«Щире вам дякую! Молодці!», – процитували реакцію президента ТАСС і РИА Новости. Видання написали, що роботів створили у суворовському училищі. Петербурзьке видання «Фонтанка» написало, що їх розробили курсанти.

 

Однак, як можна побачити з відео, ці роботи зібрані з наборів, які виробляє південнокорейська компанія Robotis. Її конструктори призначені для освітніх цілей. Набір для збірки робота, схожого на пристрій, який показали Путіну, на сайті виробника коштує 1199 доларів. На Youtube можна знайти відео 2013 року, де Robotis виконує такі ж команди, які демонструвалися в Петербурзькому суворовському училищі. Першим увагу на це звернув економіст Сергій Гур’янов. В училищі ситуацію поки не прокоментували.

Нагадаємо, що жителя Новгородської області Росії оштрафували за пост «Путин – сказочный дол…».

Підготував для IA ZIK Богдан Бацвін

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 16:41 :25