Новини » Події 25 квітня, 2019, 12:49
Поліція Харківщини отримала нового очільника – він генерал поліції третього рангу
Валерій Сокуренко. Фото: mvs.gov.ua
Валерій Сокуренко. Фото: mvs.gov.ua

Сьогодні, 25 квітня, нового очільника поліції Харкывської області представили перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Від імені міністра внутрішніх справ Сергій Яровий висловив подяку за службу Олегу Беху, який керував поліцією Харківщини протягом майже двох років. 24 квітня він очолив Головне управління Національної поліції в Одеської області.

«Користуючись нагодою, хотів би подякувати поліції Харківщини за чудову роботу під час виборчої кампанії. А також переконаний, що новий очільник поліції області – лише посилить вашу команду», – сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що новий очільник області зможе продовжувати раніше розпочаті реформи, а після досвіду роботи на новій посаді, покращити рівень підготовки поліцейських у навчальних закладах МВС.

«Наказом № 421 від 24 квітня 2019 року начальником Головного управління Національної поліції в Харківській області призначити, за узгодженням з міністром, бо ми перевели офіцера з апарату МВС, генерала третього ранку Сокуренка Валерія Васильовича. Ми прийняли рішення призначити генерала Сокуренко керівником поліції області, адже ми бачимо його здобутки на ниві ректора університету внутрішніх справ. На новій посаді він зможе закріпити розпочаті реформи поліції. А згодом і покращити підготовку у вищих навчальних закладах МВС», – зазначив Сергій Князєв.

Своєю чергою Валерій Сокуренко наголосив, що неодноразово співпрацював з поліцією області, коли очолював Харківський університет внутрішніх справ. Тому, впевнений, що робота буде плідною.

«Для мене велика честь сьогодні стояти перед колективом Головного управління поліції в Харківській області. Харківський університет був у складі одного гарнізону з управлінням поліції, тому ми неодноразово співпрацювали. Я прикладу максимум зусиль, щоб харківська поліція ще краще працювала та виконувала поставлені перед ними завдання», – сказав Валерій Сокуренко.

Нагадаємо, у Харкові евакуювали людей із залізничного вокзалу, трьох заводів і ТЦ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 19:38 :52