Новини » Політика 385

Перепони будуть перейдені, інавгурація президента відбудеться, – Святослав Юраш

ZIK

Інавгурація відбудеться й новий президент буде президентом України. Питання лиш в тому, які є для цього перепони. Чи то у Верховній Раді, чи з головою Конституційного суду. Але ці перепони будуть перейдені, бо такий мандат щось означає.

На цьому в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK наголосив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш.

Він зазначив: Володимир Зеленський був обраний президентом України «неперевершеною кількістю людей», тож усі процедурні процеси призначення Зеленського на посаді мають бути втілені.

«Як саме, ким саме і де саме, я не можу вам сказати. Але вони будуть втілені й інавгурація відбудеться. Новий президент буде президентом України. Питання лиш в тому, які є для цього перепони. Чи то у Верховній Раді, чи з головою Конституційного суду. Але ці перепони будуть перейдені, бо такий мандат щось означає»,– підкреслив Святослав Юраш.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак додав, що історія з головою Конституційного суду починалася як перепона ще для Петра Порошенка, тож тепер із цією «перепоною» стикнулася нова команда. Та незважаючи на це, продовжив Гримчак, інавгурація повинна відбутися.

«Але треба розуміти, що інавгурація не може відбутися в будь-якому місці. Під час інавгурації обов’язково мають бути присутні голова Конституційного суду і голова ЦВК. І на мій погляд, зняти голову Конституційного суду – не зовсім логічна і я не до кінця зрозуміла річ»,– заявив Гримчак.

Він також запевнив, що чинна влада не встромляє «палки в колеса» новообраній команді.

«А який сенс? Люди ж обрали. Більшість населення. Тому в нікого не виникає жодних питань»,– підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, раніше було озвучено можливу дату інавгурації нового президента.

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

Loading...
Loading...
Loading...